Корзина
25 отзывов
WILI – шкіряні аксессуари ручної роботи
+38066 7966570
+38063 2411251
Корзина

Подарунковий набір №2

Подарунковий набір №2, фото 2
Подарунковий набір №2, фото 3
Подарунковий набір №2, фото 2
Подарунковий набір №2, фото 2
Подарунковий набір №2, фото 3
  • Подарунковий набір №2, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Містить:                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  • Міні гаманець - Minimalist / Попелюшка
  • Обкладинка для паспорта
  • органайзер для навушників
  • подарункова коробка

упакування таким чином, що товар можна перевірити
Можливі кольори: чорний, коньяк, коричневий, червоний, бежевий.
Ми часто стикаємося з ситуацією, коли просто немає часу, щоб знайти хороший подарунок і гарно його упакувати для близької людини. Потрібно бігати по магазинах, вибирати, думати сподобається це чи ні, є таке у людини чи ні, чи доречно це ... Потім потрібно шукати сервіс, пакуючий подарунки у святкові пакування та платити за це некислі гроші! Або ... проявляти фантазію і весь день витратити на те, щоб упакувати подарунок самому / самій.

Саме цю проблему я вирішив розв'язати: ГОТОВИЙ КОМПЛЕКТ АКСЕСУАРІВ РУЧНОЇ РОБОТИ В ЄДИНОМУ СТИЛІ та вже спакований таким чином, що Ви, без сумніву, можете відправляти цей подарунок винуватцю урочистостей в інше місто, не тримаючи його особисто в руках і не витрачаючи часу на всі наведені вище дії взагалі ! Як багато Ваших знайомих може похвалитися єдиним стилем аксесуарів? Мало хто, тому такого подарунка їм ще не робили)

Я створюю свої вироби з любов'ю: виключно ручна робота з опрацюванням кожної деталі (шов, торці, вигини ...), якісна натуральна шкіра. У сукупності Ви отримуєте готовий подарунок преміум якості за доступною ціною. Якщо це все купувати окремо то ціна виходить вище, а часу йде в рази більше. І головне: це не безликий фабричний продукт, це товар з історією, тому що над ним працював майстер.

Є можливість виконання в різних кольорах (для чоловіків, для жінок).

На фото показаний чоловічий комплект. За бажанням я можу створити такий подарунковий набір з будь-яких моїх виробів, наданих на цьому сайті. Наприклад, для дівчат можна в набір покласти гаманець "Дюймовочка", обкладинку для паспорта, органайзер у вигляді метелика. Це все зробити зі шкіри червоного кольору і коробку обв'язати червоною стрічкою .... або зробити будь-яке інше наповнення за Вашим смаком)

----------------------------------

Включает в себя:

  • мини-кошелек Minimalist/Дюймовочка
  • обложка для паспорта
  • органайзер для наушников
  • подарочная коробка

упаковка таким образом, что товар можно проверить
Возможные расцветки: черный, коньяк, коричневый, красный, бежевый.
Мы часто сталкиваемся с ситуацией, когда просто нет времени, чтобы найти хороший подарок и красиво его упаковать для близкого человека. Нужно бегать по магазинам, выбирать, думать понравится это или нет, есть такое у человека или нет, уместно ли это... Потом нужно искать сервис, упаковывающий подарки в праздничные упаковки и платить за это некислые деньги! Либо... проявлять фантазию и весь день потратить на то, чтобы упаковать подарок самому/самой.

Именно эту проблему я взялся решить: ГОТОВЫЙ КОМПЛЕКТ АКСЕССУАРОВ РУЧНОЙ РАБОТЫ В ЕДИНОМ СТИЛЕ и УЖЕ УПАКОВАННЫЙ так, что Вы, без сомнения, можете отправлять этот подарок ВИНОВНИКУ ТОРЖЕСТВА в другой город, не держа его лично в руках и не тратя времени на вышеописанные процедуры вообще! Как много Ваших знакомых может похвастаться единым стилем аксессуаров? Немногие, поэтому такого подарка им еще не делали) 

Я создаю свои изделия с любовью: исключительно ручная работа с проработкой каждой детали (шов, торцы, изгибы...), качественная натуральная кожа. В совокупности Вы получаете готовый подарок премиум качества по доступной цене, т.к если это все покупать по отдельности то цена получается выше, а времени уходит в разы больше. И главное: это не безликий фабричный продукт, это товар с историей, потому что над ним трудился мастер.

Есть возможность исполнения в различных цветах (для мужчин, для женщин). 

На фото показан мужской комплект, но при желании я могу создать такой подарочный набор из любых моих изделий, предоставленных на этом сайте. К примеру, для девушек можно в набор положить кошелек "Дюймовочка", обложку для паспорта, органайзер в виде бабочки. Это все сделать из кожи красного цвета и коробку обвязать красной лентой.... или сделать любое другое наполнение по Вашему вкусу)

Основные атрибуты
Производитель  Собственное производство
Страна производительУкраина
Пользовательские характеристики
ПроизводительМайстерня Wili
  • Цена: 700 грн.