Я займаюсь виробами зі шкіри вже роками отож хотів би поділитися з Вами своїм досвідом: вибираємо гаманці зі шкіри ручної роботи. Оскільки цей аксесуар входить у топ затребуваних товарів, то асортимент на ринку просто величезний, але існує кілька прийомів, які допоможуть підібрати саме те, що потрібно. Тому, коли Ви шукаєте новий гаманець для себе або на подарунок, зверніть увагу на ці поради:

 

Як вибрати гаманець

Визначаємося з розмірами: якщо потрібні маленькі, то серед шкіряних чоловічих гаманців зверніть увагу на модель "Minimalist" - він поміститься навіть у передній кишені джинсів, зберігаючи при цьому банкноти, дрібницю та близько 10 карток. Для жіночих моделей це "Міс конгеніальність" - акуратний гаманець-конверт, дизайн гаманця успадковує city style - модно та сучасно. Зазвичай дами шукають багатофункціональні шкіряні жіночі гаманці, де зберігатиметься готівка, картки, смартфон, можливо навіть помада і багато чого іншого - у такому разі Вам підійде довгий жіночий гаманець “Classic” - він безумовний лідер продажів.
Натуральні матеріали: багато хто продає підробки, видаючи за справжню шкіру. Часто  недорогі європейські бренди роблять товар із так званої Еко шкіри, а українські торговельні мережі без сорому кажуть, що це натуральна шкіра. Якось спілкувався з представником італійської фірми, яка виробляє пресовану та екошкіру - він спокійно зізнався, що це матеріали набагато нижчої якості та це нормально, тому і коштують вони дешево. Часто бачу такі підробки в Instagram. До речі, мій акаунт @rostikstyle - додавайтеся, я там викладаю новинки та проводжу конкурси =)
Як зрозуміти, що шкіра справжня? Майстер, виготовляючи вироби ручної роботи зі шкіри, зазвичай не ховає зворотний бік шкіри за ганчірковою підкладкою, або робить спеціальний шкіряний підклад, який, втім, збільшує ціну виробу.

Якого кольору вибирати гаманець. Якщо Ви дівчина, то Вам треба пригадати веселку? Ось всі ці кольори вам потрібні під різний одяг і настрій: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний і синій =)
У хлопців все простіше: в ідеалі ремінь, взуття та гаманець мають поєднуватися. На практиці це чорний, коньячний та синій. Однак, якщо Ви неординарні – підійде червоний чи зелений кольори. Притримуйтесь простого правилоа: дарувати виріб потрібно в універсальних кольорах, для себе – можна експериментувати.

Фурнітура. Я найчастіше купую італійську, німецьку або японську фурнітуру, тому що на ринку вона одна з найкращих.
Зверніть увагу на шви. Гаманець обов'язково має бути якісно прошитий, а не тільки проклеєний, без шва він протримається недовго. На моєму сайті багато фотографій з крупним планом швів, де показано якість виконання.
Скажу відразу що якість не може бути дешевою. Ціна на виріб повинна відповідати якості використаних матеріалів та виконаній роботі. Тому якщо вам продають крутий жіночий клатч за 400 грн – швидше за все це спроба обману. Потрібно вибрати гаманець для грошей з розумом, тому що "скупий платить двічі".


Асортимент гаманців

Я створюю гаманці з натуральної шкіри ручної роботи оскільки мені подобається розуміти, що я даю людям вироби, якими приємно володіти. Вивчивши потреби клієнтів, сьогодні я можу запропонувати різні варіанти моделей як для чоловіків, так і прекрасної статі. Це великі гаманці, портмоне, гаманці, картхолдери, міні гаманці, затискачі. Не можу в цій статті перерахувати всі моделі – дивіться у відповідних розділах інтернет-магазину. Не можете знайти – запитайте у мене, люблю допомагати!

 

Перевага майстерні

  1. Вірю в персональний підхід та гнучкість.
  2. Використовую якісні матеріали: гарну фурнітуру та натуральну шкіру.
  3. Як майстер, особисто допоможу правильно вибрати авторський гаманець, скласти всі розрахунки відповідно до Ваших запитів та побажань.
  4. Нанесу на портмоне ручної роботи малюнок, підпис, дату, ім'я, тощо способом лазерного гравіювання.
  5. Використовую школу англійських та британських шкіряних майстерень.
  6. Відповідність ціни до якості, оскільки визначаю її з витрачених матеріалів і складності роботи, а не від витрат на рекламу.
  7. Як власник і майстер в одній особі зацікавлений, щоб Клієнт залишився задоволеним та перетворився на постійного Клієнта.
  8. Упаковую кожне замовлення в подарункову упаковку з печаткою 'Handmade', тому, якщо Ви хочете зробити подарунок - ви отримуєте вже готовий презент (спосіб упаковки такий, що можна розпакувати та перевірити стан аксесуарів перед тим як дарувати не пошкодивши упаковку)
  9. У своїй майстерні я створюю товари преміумкласу – надійні шкіряні аксесуари.
  10. Радий займатися тим ремеслом, яке приносить користь і гордість за свій бренд.