Доброго дня! Я Ростислав Куценко — засновник майстерні WILI. Я спеціалізуюся на виготовленні виробів з натуральної шкіри. Це не просто професія, це — пристрасть. Як майстер з виготовлення шкіряних аксесуарів роблю на замовлення гаманці, сумки, пояса, клатчі та барсетки, іноді нетипові вироби, щоб урізноманітнити досвід і дозвілля.
Я створюю шкіряні вироби ручної роботи вже багато років, з того часу коли не зміг підібрати функціональний та стильний гаманець. Розробив дизайн бажаного гаманця, пошив сам і моє оточення оцінило роботу проханнями зробити їм подібні речі. Звичайно, вони розуміли, що це можливість отримати унікальні авторські вироби. Далі почали звертатися друзі друзів, як би купити собі чи на подарунок дружині або чоловікові, і ... пішло поїхало! Так почався шлях освіти та напрацювання досвіду: книги, керівництво професіоналів, тренінги, семінари вітчизняних, американських та італійських майстрів. Це відмінна школа, яка допомагає втілювати ідеї в життя, створювати нове. Вироби майстра вже самі по собі візитна картка, з якої Ви можете ознайомитися в моєму інтернет-магазині. На будь-які питання відповім в соціальних мережах або телефоном — посилання вказані на сайті.

Займаючись улюбленою справою, людина вкладає душу в кожну дію, а робота стає його життям. Трохи розповім Вам про робочий світогляд, який сповідує моя шкіряна майстерня, перетворюючи філософію в конкурентні переваги:

 

РУЧНА РОБОТА ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

Робота зі шкірою — ремесло, що поєднує досвід, традиції ручного і фабричного виробництв. Я спеціалізуюся на шкіряних виробах ручної роботи, при такому процесі можна гарантувати найкращу якість: приділити увагу кожному шву і деталі у виробі. Я завжди впевнений: мій виріб прослужить довгі роки, адже деталі робляться з кращої шкіри; шви робляться за спеціальною технологією, що не дозволяє розпускатися при механічних пошкодженнях; торці обробляються. Виробу не страшні вода і час. Я - один з небагатьох майстрів, які зберігали найкращі напрацювання ручного виробництва виробів зі шкіри.

 

НАЙКРАЩА ФУРНІТУРА

При виготовленні своїх виробів ручної робти я користуюсь тільнки найкащими матеріалами:

  1. італійська та українська шкіра
  2. німецька, італійська, японська та турецька фурнітура
  3. італійська та німецька фарба
  4. італійський та український воск
  5. вощена нитка (дуже сильно відрізняється від звичайної - виглядає дорого та преміально)

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І СТИЛЬ

Створюючи нові ексклюзивні вироби зі шкіри, я переосмислив концепцію аксесуарів преміумкласу. Відповідно до сучасного життя вони повинні:

  1. підходити під сучасні гаджетами та предметами побуту (кредитки, банкноти, смартфони, тощо)
  2. при компактних розмірах зберігати багато речей
  3. надійно зберігати речі від крадіїв
  4. говорити про бездоганний смак власника
  5. відповідати сучасним модним тенденціям

 

Таким чином шкіряна сумка, гаманець або інший аксесуар будуть виглядати стильно крізь роки. І ви не один раз почуєте запитання: де можна дістати таку річ собі. Минув час, коли дійсно гарну та якісну річ могли собі дозволити тільки заможні люди. Сьогодні кожен має право володіти хорошими речами, сплативши адекватну ціну. Гаманець для жінок, портмоне для чоловіків, iталійська, українська шкіра, німецька, японская, італійска фурнітура, колір - клієнтові сьогодні потрібно дати вільний вибір, що я  ріблю. Достатнь подивитися на вибір шкіри - більше 20 кольорів.

При створенні преміальніх ручних виробів зі шкіри не буває незначних аспектів, тому я завжди намагаюся дотримуватись балансу функціональності, стилю та вартості. Результат — недорого, красиво і функціонально, наприклад, в моєму клатчі ви зможете зберігати смартфон, банкноти, картки та косметику.


УНІКАЛЬНІСТЬ ВИРОБІВ

Я вірю в індивідуальність кожного. Не буває двох однакових виробів зроблених зі шкіри на замовлення, тому як натуральний матеріал завжди має неповторну фактуру, а робота — свої особливості. Ви зможете вибрати з кращих матеріалів і фурнітури. Кожен предмет робиться з особливою турботою і пристрастю, підкріпленої комунікацією з замовником, тому до моменту отримання він вже має власну історію, яку цікаво розповісти своїм близьким. А в процесі володіння історія буде тільки збагачуватись. Саме так виходять гарні дизайнерські вироби — в спільній роботі майстра і замовника.

У світі фабричного Китаю набагато простіше і реальніше підкреслити свою індивідуальність з унікальними аксесуарами, зробленими з європейською та американською школами ручної роботи. Щоб виділити своїх замовників з групи цінителів якісних шкіряних виробів я вирішив виготовляти їх тільки в невеликих кількостях. Також виготовляю неповторні авторські сумки та гаманці за авторським дизайном, розробленим Вами або мною.


Моїми виробами приємно володіти.