Щоразу на свята ми сушимо мозок, щоб подарувати нашій другій половинці. На 8 березня чоловіки масово купують сковорідки, ніби мимоволі натякаючи дружинам на статус служниці. На День Захисника жінки зносять із прилавків засоби для гоління викликаючи про себе море жартів. На ювілеї та новий рік починається паніка… Але можна зробити неординарний подарунок, який підкреслить, що Ви бачите у своїй другій половині не лише матір своїх дітей, а й красиву, привабливу жінку, а в чоловікові – стильного Джеймса Бонда, який підкорив Ваше серце. Можна просто вибрати сумку на подарунок – таким чином, Ви зробите подарунок, який багато хто хоче. Одержувач оцінить Ваші зусилля і по-справжньому буде радий такому сюрпризу.

 

Як вибрати сумку

Визначте потреби людини, для якої стараєтесь. Попри те, що Ваша дружина дуже практична, можливо, вона давно хоче, але соромиться попросити легку сумочку для прогулянки, де буде косметика, смартфон та гроші. Коли хочете придбати подарунок жінці можна пофантазувати з кольорами та фасоном, але обережно, з екстравагантними кольорами є ризик перестаратися. У комплекті з сумочкою можна придбати новий гаманець з однієї шкіри та в єдиному стилі або зі шкіри ідентичного кольору.

 

На що звертаємо увагу:

 1. Натуральна шкіра - будь-які сучасні аналоги (пресована та екошкіра) поки що поступаються в надійності. Сумки з натуральної шкіри мають перевагу перед своїми родичами зробленими з інших матеріалів!
 2. Якісна фурнітура - я віддаю перевагу італійській, німецькій та японській
 3. Шов - акуратний, рівний, ідеально якщо він ручний зроблений вощеною ниткою.
 4. Торці - в хорошій роботі вони не виділяються з виробу, в поганій - вони стирчать в різні боки
 5. Тильна сторона шкіри при ручній роботі зазвичай не ховається, але можливий інший варіант, що вона покрита спеціальною шкірою підкладки.
 6. Я шию вироби ручної роботи зі шкіри, тому роблячи свій вибір, зверніть увагу і на мої роботи. Це скромно, але Ви на сайті чудового майстра =). Впевнений, що я зможу приємно здивувати. До речі, можу одразу порадити, звернути увагу на подарунок для жінок: сумочка “Lady D” – дуже стильно та зручно, з можливістю окремо зберігати смартфон. Вибираючи подарунок для чоловіків, я звернув би увагу на сумку “City Bag” або “Барсетку 007”.
 7. Якщо купити сумку ручної роботи зі шкіри – це буде не тільки приємним та стильним подарунком, але й практичним, зносу такого аксесуару не буде.

 

Асортимент сумок

Зазвичай у гардеробі кожної людини є кілька сумок, всі вони використовуються за призначенням, тому сміливо підбирайте модель за стилем і дизайном людини, якій хочете подарувати. Якщо сумка виявиться не тільки красивою, але й зручною, аксесуар буде експлуатуватися щодня і з великим бажанням, приємно нагадуючи про Вас. На моєму сайті представлені найрізноманітніші моделі: шкіряні жіночі сумочки та шкіряні чоловічі сумки.

 

Перевага майстерні WILI

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 2. Подарувати дівчині авторську сумку, розробити в майстерні модель з урахуванням ваших побажань: розмір, кількість відділень, кишень, прикраси, колір.
 3. Прикрасьте натуральну шкіру малюнком, нанесіть персональний підпис. Завжди приємно отримати індивідуальний виріб, що не повториться ні в кого.
 4. Гарантую високу якість найкращих матеріалів.


Як зробити подарунок

Від Вас потрібно вибрати сумку на подарунок, від мене - зробити її та запакувати в подарункову упаковку з печаткою. Виглядає дуже ефектно! Упаковка зроблена так, що Ви можете її відкрити, перевірити якість виробу та закрити, не пошкодивши. Сумки заведено дарувати, як і гаманці, не порожніми. Покладіть у сумку суто символічно купюру, листівку, шоколадку, цукерки, шарфик тощо. На Ваш вибір можна підібрати прикрасу дармовис на удачу, або дармовис з камінчиками, які відповідають знаку зодіаку.

І врахуйте: красиво запакувати сумку - це безоплатна послуга, доступна моїм замовникам.

Я щиро вірю, що задоволений клієнт повертається згодом за новими покупками, тому завжди намагаюся, щоб все був на найвищому рівні!